Підсумки зустрічі з представниками компанії Huawei Ukraine LLC

16:21, 21-12-2015

Днями в Університеті відбулася зустріч студентів старших курсів факультетів Телекомунікацій та Інформаційних технологій з представниками компанії Huawei Ukraine LLC. Наші гості розповіли майбутнім фахівцям про перспективи працевлаштування в компанії, окреслили основні очікувані напрямки роботи та вимоги, що будуть висуватися до стажерів. Для студентів, які не змогли потрапити на зустріч, але все ж зацікавлені у співпраці з Huawei Ukraine, з дозволу представників компанії публікуємо презентації, а також контакти для надсилання резюме і подальшого зв’язку.

Сподіваємося, що наші студенти гідно представлять Університет на співбесідах і знайдуть своє місце серед співробітників одного з провідних роботодавців у сфері телекомунікацій.

PPT for students.ppt

Presentation for students1.pptx