Конкурс «Професіонали майбутнього - 2016»

09:01, 15-12-2015

Запрошуємо студентів 4 курсу напряму «Телекомунікації» (факультетів ІТ та ТК) до участі у щорічному конкурсі від компанії МТС «Професіонали майбутнього». Перший етап конкурсу буде проводитись 15 грудня 2015 року о 13-20 в аудиторії 116.

Бажаємо успіхів!

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа