Вітаємо з Днем міжнародної солідарності трудящих!

15:47, 30-04-2015

Шановні друзі!

Факультет телекомунікацій щиро вітає вас з Днем міжнародної солідарності трудящих – святом Весни та Праці! Бажаємо мирного сонячного неба, весняного настрою, здійснення найрайдужніших мрій, добра і процвітання!

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка