25 лютого 2021 року кафедра управління інформаційною та кібернетичною безпекою Навчально-наукового інституту захисту інформації проводить Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Стратегії кіберстійкості: управління ризиками та безперервність бізнесу».
До участі у конференції запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, аспіранти та здобувачі, а також студенти. За результатами Інтернет-конференції буде надруковано збірник тез.
Тематика конференції є надзвичайно актуальною, адже забезпечення кіберстійкості підприємства у нинішніх динамічних умовах розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем є першочерговим завданням.
Варто відзначити, що термін «кіберстійкість» для нас є відносно новим. Це поняття поєднує кібербезпеку та стійкість бізнесу і означає здатність підприємства функціонувати й надавати свої бізнес-послуги навіть в умовах виникнення й реагування на кіберінциденти, а також у процесі відновлення після них. Бізнес має володіти відповідним організаційним і технологічним потенціалом, щоб запобігати, протистояти та швидко оговтуватися від загрозливих кіберподій і, в результаті, забезпечувати безперервність і якість надання бізнес-послуг своїм клієнтам.
Багато компаній по всьому світу прагнуть стати кіберстійкими, проте дослідження «Business Risk & Cyber Resilience» свідчать, що лише 36% організацій із шести ключових галузей у США, Великобританії, Німеччині, Франції та Японії можна вважати кіберстійкими.
На думку фахівців, успіх стратегій кіберстійкості підприємства базується на дотриманні комплексу принципів, серед яких:
Проведення конференції відкриває можливості для поширення передового досвіду й обміну науковими здобутками між науковцями, фахівцями-практиками у сфері забезпечення кіберстійкості, управління ризиками безпеки та підтримки безперервності бізнесу, а також залучення до науково-дослідної діяльності здобувачів освіти й апробації результатів їхніх наукових пошуків і кваліфікаційних робіт.
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конференціїі представити результати своїх досліджень!!!