Реалізація в університеті концептуально нової освітньої моделі, яка забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців на сучасному ринку праці, неможлива без високого професійного рівня викладачів.
Відповідно до наказу ректора Державного університету телекомунікацій з метою поглиблення, розширення й оновлення професійних знань, умінь та навичок доцент кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” к.е.н., доцент Мордас Ірина Василівна 15 квітня цього року розпочала проходження курсів підвищення кваліфікації в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України (УМО НАПНУ), де проведення занять сплановано в стаціонарному та дистанційному режимах біля шести місяців.
Куратором навчальної групи категорії «Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів» була призначена – Скрипник Марія Іванівна, кандидат філософських наук, доцент.
Основною формою вивчення навчальної теми є очне (лекція) навчання та самостійна робота.
З 15.04.19р. до 19.04.19р. - перший етап курсів, були проведені заняття.
Теми занять першого етапу
З 22.04.19р. розпочався другий, дистанційний етап курсів підвищення кваліфікації. На цьому етапі треба:
У жовтні цього року (третій етап курсів) відбудеться захист випускної роботи.
Випускна робота І.В. Мордас буде виконана за темою «Кейс-стаді як інтерактивна форма навчання (з досвіду роботи)».
Отримані під час навчання знання та навички буде впроваджено в навчальний процес на кафедрі.
******
Довідка про УМО НАПНУ (ЦІПО)
Центральний інститут післядипломної освіти (надалі – ЦІПО) є структурним підрозділом ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, лідером й одним із найстаріших державних вищих навчальних закладів у навчанні дорослих в Україні з функціями Всеукраїнського навчального і науково-методичного центру галузі післядипломної педагогічної освіти.
Місія ЦІПО полягає у забезпеченні суспільно-педагогічних запитів і потреб в якісно новому фаховому рівні педагогічних, науково-педагогічних і керівних кадрів освіти, державних службовців, здатних відповідально й ефективно здійснювати професійну діяльність в умовах високої конкуренції, нестабільності та постійних змін у професійному середовищі.
Мета ЦІПО – організація неперервного фахового розвитку педагогічних, науково-педагогічних і керівних кадрів освіти, державних службовців відповідно до сучасних суспільних запитів і вимог та індивідуальних потреб слухачів через різноманітні види, форми та інноваційні моделі підвищення кваліфікації.
Ліцензія: рішення МАК від 17.02.1994, протокол № 9 (вперше), наказ Міністерства освіти і науки України від 15.11.2016 № 1492л (переоформлення)