Науково-педагогічна практика є однією з освітніх компонент освітньо-професійної програми підготовки магістрів з кібербезпеки і має на меті забезпечити формування у майбутніх викладачів професійних умінь і навичок навчально-педагогічної, виховної та позааудиторної роботи зі студентами.
Під час проходження практики у студентів формуються навички викладацької та навчально-методичної діяльності, розвиваються професійна самосвідомість, виконавська дисципліна і культура спілкування, що забезпечує посилення теоретичної, практичної й особистісно-мотиваційної складових професійної компетентності майбутніх магістрів.
Студенти групи УБДМ 51 мали можливість пройти науково-педагогічну практику під час вивчення дисципліни «Управління безпекою інформаційних мереж» (викладача доц. Т. Мужанова), підготувавши матеріали і провівши лекцію за обраною тематикою. Увага потенційних викладачів була зосереджена на сучасних технологіях забезпечення безпеки мереж, зокрема технологіях виявлення атак на інформаційні мережі (IDS/IPS), ідентифікації й автентифікації користувачів, запобігання й протидії загрозам кінцевих точок (EDR, UBA, UEBA, DLP), введення в оману тощо.
Кращі результати науково-методичної роботи й навички викладання продемонстрували студенти групи УБДМ-51 Ніколабай А., Примаченко Д. та Яцковський В.