XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Нові досягнення студентів магістратури: сертифікати з управління проєктами від IBM

10:07, 22-05-2024

Студенти-магістри кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою досягли важливого етапу у своєму професійному розвитку, успішно завершивши курс "Project Management Fundamentals" від міжнародної компанії IBM. Цей курс, що є частиною дисципліни "Управління проєктами інформаційної безпеки", надав студентам цінні знання та практичні навички.

Програма курсу охоплювала основи управління проєктами, включаючи планування, організацію, виконання та контроль проєктів. Студенти отримали глибоке розуміння ключових концепцій та інструментів, необхідних для ефективного управління проєктами в умовах динамічного інформаційного середовища. Зокрема, курс акцентував увагу на методах управління ризиками, управлінні ресурсами та командною роботою.

Пройшовши курс, студенти не лише здобули нові теоретичні знання, але й отримали практичні навички через участь у реальних кейсах та завданнях, що моделюють різноманітні сценарії управління проєктами. Це дало їм змогу краще розуміти, як ефективно планувати, організовувати та контролювати проєкти, а також як справлятися з можливими проблемами та перешкодами на шляху до успіху.

Отримані сертифікати від IBM є підтвердженням високого рівня професійної підготовки студентів. Цей міжнародно визнаний сертифікат не тільки засвідчує їхні компетенції у сфері управління проєктами, але й значно підвищує їхню конкурентоспроможність на ринку праці. Сертифікати можуть стати важливим активом для кар'єрного зростання, оскільки багато компаній цінують такі кваліфікації при прийомі на роботу або підвищенні на посаді.

Важливо також відзначити, що знання, здобуті під час курсу, можуть бути безпосередньо застосовані в галузі інформаційної безпеки. Управління проєктами в цьому контексті передбачає не лише технічні навички, але й уміння стратегічно планувати, організовувати роботи та ефективно управляти командами, що є ключовими для забезпечення безпеки інформаційних систем і даних. Це досягнення є значним кроком у професійному зростанні студентів і відкриває перед ними нові перспективи на ринку праці, підвищуючи їхню конкурентоспроможність та дозволяючи їм впевнено впроваджувати отримані знання в реальних проєктах.