Співробітники та студенти кафедри УІКБ взяли участь у конференції "Перспективи та проблематика інтелектуальних систем"

10:28, 07-06-2024

Колектив і студенти кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій активно долучаються до наукових заходів Університету. Так, представники кафедри взяли участь у щорічній науково-практичній конференції "Перспективи та проблематика інтелектуальних систем", яка проходила 31 травня на базі кафедри робототехніки та технічних систем ДУІКТ.

Цьогорічна конференція зібрала провідних науковців, фахівців-практиків і студентів з різних галузей для обговорення останніх досягнень та викликів в галузі інтелектуальних систем. Учасники конференції мали можливість поділитися своїми дослідженнями, взяти участь у тематичних дискусіях та налагодити зв'язки з однодумцями.

Науково-педагогічні працівники кафедри УІКБ представили доповіді щодо перспектив розвитку штучного інтелекту й машинного навчання у сфері управління інформаційної безпеки, зокрема з метою забезпечення конфіденційності інформації в інформаційно-комунікаційних системах, навчання персоналу з питань інформаційної безпеки, виявлення атак соціальної інженерії тощо. Студенти кафедри у своїх наукових роботах дослідили проблеми використання штучного інтелекту в сфері державної безпеки, з метою протидії кіберзлочинам, а також сучасні виклики застосування інтелектуальних систем.

Участь у конференції стала цінною можливістю для співробітників і студентів кафедри УІКБ ознайомитися з останніми дослідженнями в галузі інтелектуальних систем, а також поділитися своїми знаннями та досвідом використання "розумних" технологій в управлінні інформаційною безпекою. Це сприятиме подальшому розвитку наукових досліджень кафедри, оновленню освітніх програм і методів навчання з урахуванням технологічних досягнень та інноваційних рішень у сфері інтелектуальних систем.

Завідувач кафедри УІКБ, д.е.н., професор Світлана Легомінова зазначила: "Ми раді, що наші співробітники та студенти мали можливість взяти участь у цій престижній конференції і таким чином підтвердити високий фаховий рівень спеціалістів, які навчаються та працюють на кафедрі УІКБ. Ми будемо й надалі підтримувати їх у прагненні до наукових досліджень та інновацій".

Додаткова інформація:

• Кафедра управління інформаційною та кібернетичною безпекою ДУІКТ: duikt.edu.ua