Підвищений інтерес до навчання в Навчально-науковому інституті захисту інформації пояснюється тим, що вже кілька років студенти навчаються за новою освітньою моделлю, в якій враховані досягнення світового досвіду, рекомендації потенційних роботодавців - партнерів Державного ніверситету телекомунікацій і побажання самих студентів. Цікавість до навчання відтверджується збільшеням кожного року кількості абітурієнтів.
За відгуками наших випускників університет є також єдиним профільним університетом України з підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій. Тому, як підтверджує працевлаштування, випускники університету користуються незаперечними перевагами на ринку праці, мають всі можливості для подальшого кар’єрного росту. Великим попитом користуються фахівці з організації інформаційної безпеки в різних сферах загальнодержавної діяльності:
Партнери кафедри Управління інформаційною те кібернетичною безпекою (УІКБ) визначають необхідні компетенції фахівця у сфері управління інформаційною безпекою, основними з яких є:
В сучасних умовах стану в Україні – зростання інформаційних і кіберзагроз та переходу на дистанційні форми навчання - на кафедрі УІКБ в навчальний процес активно впроваджуються доступні форми комунікації викладачів зі студентами в напрямках проведення навчальних занять (організація доступу, контроль і облік присутності та оцінювання знань (захист контрольних робіт і виконаня практичних завдань - для студентів спеціальності денної та заочної форм навчання.
Так за осінній семестр 2022/2023 навчального року студенти спеціальності «Управління інформаційною безпекою» мали можливість працювати з матеріалами, представленими в електронній системі Moodle і інших електронних програмах оцінювання, й віддалено успішно пройти проміжні та підсумкові тестування й на їх підставі отримати оцінки. Це підтверджують викладачі кафедри доценти Мужанова Т.М, і ЯкименкоЮ.М.по проведенню своїх навчальних дисциплін:
Студенти позитивно оцінюють використання дистанційних методів освіти, оскільки вони забезпечують потребу в інтерактивній взаємодії студентів і викладачів в процесі навчання, надають студентам можливості самостійної роботи з освоєння нового матеріалу і не вимагають обов’язкової присутності в освітній установі, що є важливим для тих, хто вже обрали і працюють за фахом.
*****
Кафедра є випускною за напрямом підготовки (галузь знань) «12 Інформаційні технології», спеціальністю «125, Кібербезпека», за акредитованими освітніми програмами ступеня бакалавра та магістра за спеціалізацією Управління інформаційною безпекою і підтверджує своє право на викладання навчальних дисциплін у сфері управління інформаційною безпекою.