До участі у конференції запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, аспіранти та здобувачі, а також студенти. За результатами конференції буде надруковано збірник тез.
Кіберстійкість - це здатність організації забезпечити розвиток діяльності (стійкість підприємства) за рахунок готовності до кіберзагроз, можливості реагування на них, засобів відновлення після кібератак.
Національна стійкість до кібератак – це не просто інтереси якоїсь однієї держави, це заходи, що впливають на загальну екосистему, в якій ми всі працюємо.
Під час Першого круглого столу з кібербезпеки, програмний директор Німецького фонду Маршалла, виокремив три головні аспекти на шляху до кіберстійкості: потреба міжнародної співпраці, довіра між урядовими структурами й бізнесом, довіра між країнами-партнерами та навчання людей кібергігієні і життю в кіберзахищеному суспільстві.
Проведення конференції відкриває можливості для поширення передового досвіду й обміну науковими здобутками між науковцями, фахівцями-практиками у сфері забезпечення кіберстійкості, управління ризиками безпеки та підтримки безперервності бізнесу, а також залучення до науково-дослідної діяльності здобувачів освіти й апробації результатів їхніх наукових пошуків і кваліфікаційних робіт.