(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Вручення сертифікатів слухачам Підготовчого відділення

13:33, 04-06-2018

2 червня 2018 року в Актовій залі Державного університету телекомунікацій пройшло вручення сертифікатів Підготовчого відділення. 50 слухачів отримали додаткові бали при вступі на спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка», «Системний аналіз», «Електроніка» та «Авіоніка».

Колектив Підготовчого відділення вітає випускників та з нетерпінням чекає зустрічей з майбутніми студентами у новому навчальному році.

Фотографії

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг