Вручення сертифікатів слухачам Підготовчого відділення - 2015

11:21, 25-05-2015

23 травня 2015 року в актовій залі Державного університету телекомунікації відбувся випуск слухачів Підготовчого відділення.

60 випускників отримали сертифікати про успішне проходження навчання на Підготовчому відділенні.

З успішним закінченням навчання слухачів привітали:

Беркман Любов Наумівна – проректор з науково-педагогічної роботи,  доктор технічних наук, професор

Гордійчук Наталія Вікторівна – завідувач Підготовчого відділення

Козяр Ірина Владиславівна – методист Підготовчого відділення.

В свою чергу слухачі Підготовчого відділення залишили теплі відгуки та побажання.

Свято пройшло в теплій атмосфері дружньої родини Державного університету телекомунікацій.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології