Підготовче відділення оголошує набір слухачів на підготовчі курси з предметів, що входять до Національного Мультипредметного Тесту (НМТ)

10:59, 19-12-2023

Підготовче відділення Державного університету телекомунікацій оголошує набір слухачів на підготовчі курси з предметів, що входять до Національного Мультипредметного Тесту (НМТ):

• Українська мова і література
  • Історія України
  • Англійська мова

Набір проводиться на 2023 навчальний рік.

Термін навчання

8 місяців (з 01.10.2023  до 31.05.2024)

Вартість навчання

3500 грн. за один  предмет, за весь курс навчання

Записатись на підготовчі курси

Записатись на підготовчі курси Ви можете за посиланням

Якщо у Вас виникли додаткові питання - Ви можете зв'язатись з нами

Розкажіть про себе
Давайте знайомитись:

Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Коментар
Якщо Ви бажаєте залишити коментар:

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки