XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

В ДУІКТ обрали голів студентського самоврядування: результати голосування

11:00, 25-10-2024

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулися вибори голови Студентської ради та голів студентського самоврядування навчально-наукових інститутів.

Сьогодні, 25 жовтня завершився підрахунок голосів та стали відомі результати голосування.

Посади посіли:

• Голова Студентської ради — Харін Андрій Васильович (75,5% голосів "за")
  • Голова Студентської ради навчально-наукового інституту Кібербезпеки та захисту інформації — Штефан Станіслав Олександрович (94,2% голосів "за")
  • Голова Студентської ради навчально-наукового інституту Телекомунікацій — Лютий Дмитро Геннадійович (66,7% голосів "за")
  • Голова Студентської ради навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємств — Панасюк Єлизавета Сергіївна (91,7% голосів "за")
  • Голова Студентської ради навчально-наукового інституту Інформаційних технологій — Гаврилюк Анжеліка Русланівна (93,9% голосів "за")

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів і наснаги у роботі на користь студентства ДУІКТ!