XL

технологій

Навчання з перспективами: студенти першого курсу ДУІКТ відвідали офіс SoftServe

14:31, 11-09-2024

У вівторок, 10 вересня студенти першого курсу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» відвідали одну з провідних ІТ компаній країни SoftServe, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з робочими процесами компанії, дізнатися про новітні технології та інноваційні рішення, які впроваджуються в галузі. Представник компанії розповів про актуальні тренди в ІТ, такі як штучний інтелект, машинне навчання, DevOps, IoT та інше. Це дало студентам розуміння того, які навички будуть найбільш затребувані на ринку праці в найближчі роки.

Здобувачі освіти також поспілкувалися з професіоналами, які вже досягли успіху в галузі IT, що безперечно мотивувало молодь старанно навчатися і досягати нових висот. Приємним бонусом візиту стали подарунки від компанії для найактивніших учасників заходу.

Відвідування SoftServe - чудова можливість для налагодження зв'язків. Студенти обмінялися контактами з представниками компанії, що може стати першим кроком до майбутнього стажування або працевлаштування. Такі знайомства є надзвичайно важливими для молодих фахівців, адже у світі ІТ нетворкінг відіграє ключову роль у кар’єрному зростанні.

Захід в SoftServe - яскравий приклад співпраці між ДУІКТ та бізнесом, що є важливим аспектом підготовки майбутніх спеціалістів. Цей візит став не лише захоплюючою пригодою для студентів, а й важливим етапом у їхньому професійному становленні, а отримані знання та подарунки є додатковим стимулом для подальшого навчання і розвитку в динамічному світі інформаційних технологій.