XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

До уваги магістрів першокурсників кафедри Телекомунікаційних систем та мереж

17:17, 04-09-2023

Шановні вступники!

Колектив кафедри Телекомунікаційних систем та мереж щиро вітає Вас зі вступом до МАГІСТРАТУРИ за освітньою програмою ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ.

06 вересня в аудиторії 211 о 15:00 відбудеться зустріч завідувача кафедри Телекомунікаційних систем та мереж Заїки Віктора Федоровича із магістрами першокурсниками для вирішення організаційних питань.

ЯВКА ОБОВ’ЯЗКОВА!

Будь ласка, ознайомтесь з списками навчальних груп, в яких Ви будете навчатися.

ТСДМ-51

 

ПІП

  1.  

Альошин Михайло Олександрович

  1.  

Бражій Петро Михайлович

  1.  

Гирба Олеся Федорівна

  1.  

Головачов Владислав Олексійович

  1.  

Дейнекін Максим Сергійович

  1.  

Дем`янчук Ярослав Сергійович

  1.  

Дзюба Максим Олександрович

  1.  

Дроголо Маріанна Олександрівна

  1.  

Дяченко Владислава Анатоліївна

  1.  

Єфімов Олег Віталійович

  1.  

Задорожний Дмитро Сергійович

  1.  

Золотарьов Артем Андрійович

  1.  

Куліш Єгор Олександрович

  1.  

Малета Богдан Олександрович

  1.  

Матісько Денис Федорович

  1.  

Муштук Денис Олександрович

  1.  

Паламарчук Ігор Андрійович

  1.  

Папшоя Володимир Анатолійович

  1.  

Підгородецька Ольга Миколаївна

  1.  

Подобєдов Максим Ігорович

  1.  

Пономаренко Нікіта Сергійович

  1.  

Потапенко Дмитро Олександрович

  1.  

Пришко Сергій Андрійович

  1.  

Рековський Олександр Романович

  1.  

Ріжко Євгеній Станіславович

  1.  

Романчук Дмитро Ігорович

  1.  

Савицький Олексій Петрович

  1.  

Сергієнко Роман Олександрович

  1.  

Сніцаренко Олексій Олександрович

  1.  

Старжинський Владислав Павлович

  1.  

Ткаченко Денис Сергійович

  1.  

Треньов Микита Георгійович

  1.  

Федоренков Олександр Миколайович

  1.  

Щеглова Олена Андріївна

 

 

ТСДМ-52

 

ПІП

  1.  

Аветісян Гор Артушович

  1.  

Авксентьєв Максим Валентинович

  1.  

Баглай Ігор Андрійович

  1.  

Байдачний Сергій Михайлович

  1.  

Берков Євгеній Станіславович

  1.  

Бідзіля Дмитро Андрійович

  1.  

Бойко Данило Вікторович

  1.  

Бондаренко Віталій Васильович

  1.  

Вахтенко Василь Борисович

  1.  

Волков Сергій Сергійович

  1.  

Галак Ігор Андрійович

  1.  

Гіппіус Антон Олександрович

  1.  

Гурський Артем Сергійович

  1.  

Дейдей Андрій Романович

  1.  

Депутат Євген Леонідович

  1.  

Діденко Євгенія Валентинівна

  1.  

Долгодушев Дмитро Миколайович

  1.  

Дуб Богдан Ігорович

  1.  

Думинський Олександр Сергійович

  1.  

Залевський Вячеслав Володимирович

  1.  

Запорожан Юрій Миколайович

  1.  

Зінько Олексій Миколайович

  1.  

Івахненко Олег Ігорович

  1.  

Ієвлєв Дмитро Сергійович

  1.  

Кадочніков Михайло Андрійович

  1.  

Карнаван Іван Валерійович

  1.  

Карпенко Альона Ігорівна

  1.  

Коб`яков Ярослав Сергійович

  1.  

Козоріз Олена Олександрівна

  1.  

Колпаков Михайло Олексійович

  1.  

Комарянський Андрій Леонідович

  1.  

Коц Олександр Сергійович

  1.  

Кравченко Олександр Іванович

  1.  

Крічко Олександра Дмитрівна

 

 

ТСДМ-53

 

ПІП

  1.  

Кубрак Олег Володимирович

  1.  

Кузьменко Сергій Миколайович

  1.  

Кучугура Світлана Миколаївна

  1.  

Лабушевський Олександр Костянтинович

  1.  

Литвиненко Дмитро Сергійович

  1.  

Літун Євгеній Миколайович

  1.  

Любавський Олександр Юрійович

  1.  

М`яловський Владислав Андрійович

  1.  

Малоголовець Антон Андрійович

  1.  

Марчуков Роман Дмитрович

  1.  

Миронюк Олексій Олександрович

  1.  

Муранов Іван Олександрович

  1.  

Неживенко Андрій Віталійович

  1.  

Никифорук Ігор Васильович

  1.  

Нітченко Михайло Павлович

  1.  

Нугаєв Тарас Станіславович

  1.  

Озірний Андрій Сергійович

  1.  

Олефір Микита Олегович

  1.  

Павлюк Роман Васильович

  1.  

Панасюк Дмитро Мирославович

  1.  

Панченко Руслан Валерійович

  1.  

Парфьонов Андрій Миколайович

  1.  

Петров Сергій Миколайович

  1.  

Піддубний Олексій Володимирович

  1.  

Покутний Кирило Павлович

  1.  

Процюк Іван Анатолійович

  1.  

Пузік Олександр Володимирович

  1.  

Пустовіт Євген Миколайович

  1.  

Рахімов Олександр Дмитрович

  1.  

Рибка Максим Костянтинович

  1.  

Рогальський Михайло Ігорович

  1.  

Рожок Сергій Леонідович

  1.  

Руденко Євгеній Анатолійович

  1.  

Салій Павло Вадимович

  1.  

Салтиков Олександр Вадимович

 

 

ТСДМ-54

 

ПІП

  1.  

Саміленко Дмитро Віталійович

  1.  

Сасько Михайло Миколайович

  1.  

Сахацький Костянтин Васильович

  1.  

Свириденко Микола Олександрович

  1.  

Семитківська Ірина Володимирівна

  1.  

Семко Олександр Анатолійович

  1.  

Семко Сергій Анатолійович

  1.  

Сербулов Нікіта Євгенійович

  1.  

Сорокун Михайло Олександрович

  1.  

Сосонюк Ярослав Віталійович

  1.  

Старченко Артем Олександрович

  1.  

Степанов Сергій Ігорович

  1.  

Сторожко Анатолій Олексійович

  1.  

Тамара Вікторія Валеріївна

  1.  

Терещенко Сергій Святославович

  1.  

Тищенко Олександр Петрович

  1.  

Федорівський Євген Васильович

  1.  

Хаврел Михайло Олегович

  1.  

Хайрулін Владислав Юрійович

  1.  

Хвалько Костянтин Васильович

  1.  

Ходзіцький Дмитро Васильович

  1.  

Цімох Руслан Вадимович

  1.  

Чечура Віктор Геннадійович

  1.  

Чуян Владислав Владиславович

  1.  

Швець Олександр Петрович

  1.  

Шевчук Олег Миколайович

  1.  

Шелковін Денис Миколайович

  1.  

Шокун Дмитро Вікторович

  1.  

Шумна Ганна Іванівна

  1.  

Щербак Євгеній Павлович

  1.  

Юдицький Дмитро Вікторович

  1.  

Ющенко Андрій Євгенійович

  1.  

Ющенко Максим Олегович

  1.  

Якуб Олександр Вікторович

  1.  

Ярош Андрій Анатолійович

 
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 714