XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Хуавей Україна оголошує про початок реєстрації в командному змаганні для студентів технічних спеціальностей

11:22, 08-10-2024

Учасники мають унікальну можливість взяти участь у розробці інноваційних підходів до вирішення нагальних проблем, поспілкуватися з експертами та менторами, отримати призи та долучитися до наставницької програми компанії «Хуавей Україна».

До участі запрошуються студенти за освітніми програмами напрямів телекомунікацій, електроніки, комп'ютерних мереж, радіотехніки та інших спеціальностей:

• студенти бакалаври (починаючи з третього року навчання);
  • студенти магістратури (з першого року навчання).

Реєстрація на сайті до 20 жовтня 2024 року.

1. Перший етап з 21 жовтня по 3 листопада, команди напрацьовують рішення завдань з тренерами.
  2. Другий етап 4-5 листопада — пітчинг ідей та їхня оцінка незалежним журі.
  3. Церемонія нагородження переможців — 8 листопада 2024 року у Києві.

Організуйте свою команду та  !