Ти хочеш отримати професію в сфері ІТ, але ніяк не можеш визначитися із спеціальністю та навчальним закладом? Ми допоможемо тобі зробити правильний вибір!
Однією із спеціальностей, яка останнім часом дуже стрімко розвивається, є системний аналіз. Про це свідчить статистика вакансій як на звичайних сайтах пошуку роботи, так і на ресурсах ІТ спільноти, як, наприклад, dou.ua. Спеціальності Системний аналіз відповідає не тільки посада «Аналітик»(Analyst), але й багато інших, серед яких:
- Спеціаліст з баз даних (Administrative DBA, Development DBA, Architect - Design schemas, Data Warehouse DBA, OLAP DBA та інші);
- Аналітик даних (Data Scientist);
- Бізнес аналітик (Business Analyst);
- Архітектор інформаційних систем (Architect);
- Спеціаліст з ERP/CRM систем;
- Менеджер продукту (Product Manager);
- Аналітик вимог (Requirements Analyst);
- Технічний письменник (Technical Writer);
- Спеціаліст з якості та тестування інформаційних систем (QA Engineer, Test engineer).
Чому ж варто обрати для вступу на спеціальність Системний аналіз саме Державний університет телекомунікацій?
- Створена тут унікальна система підготовки фахівців базується на інноваційному змісті навчання, що забезпечує підготовку саме тих спеціалістів-практиків, яких потребує сучасний ІТ ринок.
- На спеціальності Системний аналіз в нашому університеті ведеться підготовка за освітньою програмою «Інформаційні технології автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних», яка спрямована на підготовку фахівців, здатних розробляти і застосовувати інформаційні технології, методи і засоби системного аналізу для вирішення складних проблем незалежно від сфери діяльності.
- Зміст освітньої програми спирається на вимоги роботодавців та стандарти підготовки системних аналітиків саме в сфері ІТ.
- Навчання проходить із використанням сучасної навчально-лабораторної бази та програмного забезпечення, наданих партнерами-компаніями кафедри та університету.
- Дисципліни, що вивчаються на освітній програмі, мають практичну спрямованість та постійно оновлюються викладачами з урахуванням тенденцій ринку ІТ, при цьому доля практичних та лабораторних робіт в процесі навчання складає не менше 50% годин.
- Протягом навчання студенти мають можливість отримати сертифікати від провідних ІТ-компаній, що значно підвищує їх конкурентоспроможність.
- Поглиблена англійська мова з уклоном в сферу ІТ, знання ділових комунікацій, робота в команді та інші так звані «м’які навички» (soft skills) дуже затребувані в сучасних компаніях. Цих навичок студенти набувають протягом бакалаврату як при вивченні загальних дисциплін, так і в дисциплінах професійного спрямування.
Всі ці фактори дозволяють нашим випускникам почувати себе впевнено на ринку праці та без проблем отримати по закінченні університету високооплачуване робоче місце!