Якщо для тебе це перша сесія, то пам’ятай, що залік з вищої математики виставляється за результатами поточної успішності, виконаних усіх видів роботи під час практичних і лабораторних занять, а також самостійної роботи. Більш детально дізнатися, що треба виконати, можна в силабусі з вищої математики, що розміщений в Google Класі.
Здобувачі вищої освіти другого курсу в цю сесію складають іспит з вищої математики. Звичайно, якщо справно відвідувати лекції та мати конспекти лекцій (або знати, де їх знайти), відвідувати практичні заняття, виконати усі завдання лабораторних і розрахункових робіт, написати усі контрольні роботи, що передбачені силабусом з вищої математики, то можна гарантовано успішно скласти цей іспит.
Що робити тому, хто працював протягом семестру не так плідно?
Оскільки здобувач освіти не допускається до семестрового контролю, якщо він не виконав усіх видів робіт, які передбачені на семестр з вищої математики, то в першу чергу потрібно виконати всі можливі завдання та здати їх викладачу.
Далі знайти перелік питань до екзамену та перевірити відповідність свого конспекту лекцій. У разі значних прогалин в конспектах - максимально відновити основні поняття, означення, теореми, типові задачі.
Важливо визначитися, ви просто хочете скласти іспит чи отримати достатньо високі бали в залікову книжку?
Пригадаємо критерії оцінювання рівня знань, умінь та навичок, що відповідають Європейській кредитно-трансферній системі (ECTS):
Отже, вибір за вами і все у ваших руках! Вам під силу успішно здати вищу математику!
Кафедра вищої математики, математичного моделювання та фізики бажає вам натхнення, удачі та успіхів у вивченні вищої математики.