XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Майбутні економісти підкорюють технологічні вершини: триває підготовка до студентських командних змагань від компанії HUAWEI

08:02, 21-10-2024

У п'ятницю, 18 жовтня відбулась командна зустріч студентів спеціальностей Економіка і Маркетинг, на якій  було завершено підготовку по першого етапу конкурсу від компанії Huwei «Student tech challenge 2024». Участь наших студентів у науково-практичних конкурсах від компаній-партнерів є гарною традицією, яка розвиває лідерські і професійні навички.

Студент 4 курсу спеціальності «Економіка» Мирослав Стецюк, який входить до команди конкурсантів, ділиться своїми враженнями:

«Хто сказав, що економіка далека від технологій? Ми руйнуємо стереотипи:

• Досліджуємо економічні моделі впровадження інновацій
  • Розробляємо бізнес-стратегії для технологічних стартапів
  • Аналізуємо вплив цифровізації на глобальні ринки
  • Створюємо потужну команду економістів та маркетологів!", - каже здобувач освіти.

Під час участі у таких конкурсах студенти доводять: розуміння економічних процесів та навички цифрового маркетингу – ключ до проривних бізнес-рішень.

Попереду ще кілька етапів командного змагання, але кафедра економіки впевнена, що наші студенти гідно представлять свої інноваційні ідеї для вирішення актуальних проблем проєктного менедмженту.

Пишаємося командою, яка поєднує фінансову аналітику з креативними маркетинговими підходами. У такий спосіб ми разом відкриваємо нові горизонти у світі технологій!

Готуємось дивувати журі Huawei нестандартними ідеями!

Слідкуйте за нашими успіхами – попереду багато цікавого!

Для отримання додаткової інформації та подання документів зв'яжіться з приймальною комісією - +38 050 155 40 65, Київ, вул.Соломʼянська, 7.

Приєднуйтесь до нашої команди у соціальних мережах: