Фабрика безбутковості: як студенти ДУІКТ розвивають навички ухвалення управлінських рішень

08:48, 10-06-2024

У рамках заліку з дисципліни «Економіка підприємства» першокурсники спеціальності «Економіка підприємства» ДУІКТ взяли участь у захоплюючій грі «Фабрика безбутковості», яку організувала викладач кафедри, д.е.н., професорка Катерина Хаврова.

Студенти були поділені на три команди, і кожна з них мала можливість експериментально вивчити, як управління витратами, ціноутворення та виробничі рішення впливають на фінансові результати бізнесу. У процесі гри команди розраховували собівартість виробництва продукції, поділяли витрати на постійні та змінні, а також розраховували прибутковість своїх підприємств.

Завдяки цій практичній методиці навчання студенти здобули цінний досвід, розвинули аналітичні здібності та навички прийняття управлінських рішень. Таким чином, кафедра економіки підтримує ініціативи студентів та сприяє їхньому професійному зростанню.

Прагніть до нових знань та досягнень разом із нами! Викладачі кафедри економіки завжди готові допомогти та підтримати на шляху до успіху.