Погляд молоді на глобальні фінансові виклики: студенти ДУІКТ взяли участь у науковому студентському діалозі

15:27, 03-06-2024

У середу, 29 травня, на практичному занятті з дисципліни "Фінанси. Гроші. Кредит" студенти групи ЕПД 21 взяли активну онлайн-участь у науковому студентському діалозі "Погляд молоді на глобальні фінансові виклики" в рамках міжнародної науково-практичної конференції «ФІНАНСОВІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Свою наукову роботу під керівництвом доцента кафедри економіки Анастасії Артьомової представив студент групи ЕПД 21 спеціальності "Економіка підприємств IT бізнесу" Кирило Теперик. Його доповідь "Можливості, ризики та регуляторні виклики цифрової трансформації фінансового сектору" викликала жвавий інтерес слухачів та спонукала до загального обговорення цієї теми не тільки в межах виступу на конференції, а й в аудиторії на практичному занятті.

За результатами участі у міжнародній конференції будуть опубліковані наукові роботи як Кирила Теперика, так і його наукового керівника на тему "Вплив та обґрунтованість державної підтримки інноваційних підприємств в умовах сучасних викликів".

Такий цікавий науковий досвід спільної наукової роботи є результатом опанування матеріалу в межах обов’язкової дисципліни «Фінанси. Гроші. Кредит» та самостійних досліджень студентів ДУІКТ на запропоновану тематику. Робота стала підґрунтям для подальшої дослідницької роботи в межах спеціальності, яка опановується студентами на кафедрі «Економіка».

Досвід участі в подібних наукових студентських діалогах є свого роду квінтесенцією підготовки виступів на основі рефератів і презентацій в межах однієї дисципліни та можливості продемонструвати широкому науковому студентському загалу свої навички та вміння.

Бажаємо студентам успіху у подальших дослідженнях і нагадуємо: викладачі кафедри економіки завжди поруч і готові підтримати вас на шляху досліджень та розвитку!