Студент ДУІКТ став переможцем у проєкті з цифровізації бізнесу «AL LAB»

14:55, 27-05-2024

У п’ятницю, 24 травня, студент 2 курсу спеціальності Економіка Богдан Сушко став одним з переможців першого туру проєкту «AL LAB» компанії-партнера нашого університету «Агромат».

Протягом місяця учасники з різних вишів України опановували  нові сучасні знання та навички використання інструментів штучного інтелекту для цифровізації бізнесу та способи їх інтеграції у діяльність компаній. За результатами проведених спринтів були відібрані 8 найкращих студентів стипендіальної програми, серед яких був і представник ДУІКТ.

Тепер на учасників чекає цікавий етап проектної роботи зі створення стартапів з використання штучного інтелекту у бізнесі. Цього разу студенти працюватимуть у командах з фахівцями цифровізації компанії «Агромат».

Участь у проєктах надає студентам-економістам важливий практичний досвід, який значно підвищує їхню конкурентоспроможність на ринку праці. Вони набувають навичок використання штучного інтелекту для аналізу даних, розробки стратегій та рішень, що є ключовими для роботи в сучасному бізнес-середовищі.

Крім того, цей досвід сприяє формуванню професійних контактів та співпраці з майбутніми колегами, демонструє потенційним роботодавцям здатність кандидата до командної роботи та адаптації до реальних викликів ринку.

Висловлюємо подяку нашим компаніям-партнерам за надання нових можливостей для студентів ДУІКТ, що допомагає їм розвиватися і набувати цінного досвіду, відкриваючи шляхи до професійного зростання!