29 травня 2018 року на кафедрі менеджменту пройшов попередній захист дипломних робіт для студентів четвертого курсу спеціальності «Менеджмент».
На розгляд комісії було представлено 25 робіт виконаних за наступною тематикою:
В результаті проведених досліджень студенти продемонстрували змістовні роботи та проявили себе як компетентні спеціалісти здатні приймати управлінські рішення.
Завідувач кафедри менеджменту Гудзь Олена Євгенівна відмітила актуальність обраних тем та значимість проведених досліджень у розвитку економічної сфери України.
Бажаємо їм успіху на основному захисті дипломних робіт!