Успішне кар’єрне зростання починається з Нами!

20:30, 23-12-2017

На вулиці зима. Зимові свята наближаються, але кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва невпинно працює на благо Державного університету телекомунікацій.

Асистент кафедри Менеджменту та куратор групи МНД-11 Якубенко І. М. разом із своїми студентами Бердніковою Марією та Яргіним Максимом відвідали школи міста Києва та провели профорієнтаційну роботу у цих школах. Це була не просто профорієнтаційна робота як завжди, а ще й подяка педагогічному колективу шкіл за якісну підготовку обдарованих і талановитих учнів, педагогічну та професійну майстерність педагогів, які випустили зі стін своїх навчальних закладів чудову талановиту молодь, які стали нашими студентами і навчаються за спеціальністю 073-Менеджмент.

Подяку від ректора Державного університету телекомунікацій Толубко Володимира Борисовича було вручено директору гімназії біотехнологій №177 Сташевській Ірині Станіславівні за Яргіна Максима,  який добре оволодіває всіма знаннями з однієї найпрестижнішої професії сьогодення – менеджера (управлінця) та директору загальноосвітньої школи №188 Бодня Александру Владимировичу за Берднікову Марію, яка не тільки стрімко йде до своєї омріяної мрії та поглиблює знання з багатьох дисциплін для успішного кар’єрного росту.

Викладач кафедри Менеджменту Якубенко І.М. разом зі своїми студентами розповіли та надали профорієнтаційну підтримку учням гімназії біотехнологій №177 та загальноосвітньої школи №188 у процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності.

Профорієнтаційна робота в школах від Державного університету телекомунікацій допомагає школярам визначитися у виборі майбутньої професії у відповідності зі своїми інтересами, можливостями та здібностями.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації