XL

технологій

Команда ДУІКТ взяла участь в Осінньому кубку Солом’янки з футболу

11:01, 07-10-2024

У суботу, 5 жовтня, команда ДУІКТ взяла участь у відкритому турнірі з футболу «Кубок Соломʼянки». Важливою складовою частиною турніру був благодійний збір коштів для 130 Батальйона 241-ї Окремої Бригади Територіальної Оборони м. Києва.

Формат турніру був таким: у матчах брали участь 8 команд у форматі 8х8, грали у двох групах по 4 команди по одному тайму на 18 хвилин.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій представляли:

1. ШУЛЬГА Володимир.
  2. КОНДРАТЮК Сергій.
  3. ПОНОМАРЕНКО Олександр.
  4. ТАКУ Сергій.
  5. БОНДАРЧУК Андрій.
  6. ПОПОВ Микола.
  7. ДВІРНИК Віктор.
  8. ВОЛОХІН Віталій.
  9. БЕЛЬЧЕНКО Віталій.

Також у турнірі взяли участь команди:

КНУБА

Національної академії внутрішніх справ

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Солом'янського управління поліції

Солом'янського районного суду міста Києва

Солом'янського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві

Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

Боротьба була запеклою, але чесною, а атмосфера - дуже дружньою.

Попри те, що цей турнір став дебютом для команди ДУІКТ, наші гравці показали чудову гру, ставши гідними супротивниками та забивши три м'ячі у ворота суперників.

Вітаємо нашу команду з вдалим дебютом!

Більше фото з події дивіться у нашій фотогалереї!