Профорієнтація триває: представники ДУІКТ проводять зустрічі з ліцеїстами Київщини

12:01, 21-06-2024

Старший викладач кафедри менеджменту Анжела Тяжина та голова студентської Ради гуртожитку Андрій Майстренко провели зустріч з випускниками ліцеїв міста Кагарлик.

Актуальність спеціальності менеджменту

У сучасному динамічному світі, де технології та інновації невпинно змінюють ландшафт бізнесу, спеціальність менеджменту набуває все більшої важливості. Вона охоплює широкий спектр знань і навичок, необхідних для ефективного керування організаціями, від великих корпорацій до стартапів. Менеджери є ключовими фігурами у прийнятті стратегічних рішень, розвитку нових продуктів і послуг, а також у побудові міцних та ефективних команд.

У сучасних умовах цифрової трансформації бізнесу важливість спеціалістів з менеджменту зростає ще більше. Вони допомагають адаптуватися до змін, впроваджувати новітні технології та забезпечувати сталий розвиток компаній. Знання в галузі менеджменту дозволяють випускникам бути конкурентоспроможними на ринку праці та забезпечувати стійке зростання своїх організацій.

Переваги для студентів кафедри менеджменту ДУІКТ

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій пропонує унікальні можливості для студентів, які обирають спеціальність менеджменту. Однією з головних переваг є високий рівень викладання, що забезпечується досвідченими викладачами, які мають не лише теоретичні знання, але й практичний досвід у галузі. Вони активно залучають студентів до участі у реальних проектах, де ті можуть застосовувати отримані знання на практиці.

Крім того, університет активно співпрацює з провідними компаніями та організаціями, що дозволяє студентам проходити стажування та отримувати реальний досвід роботи вже під час навчання. Такий підхід не лише підвищує рівень підготовки студентів, а й збільшує їхні шанси на працевлаштування після закінчення навчання.

Університет також забезпечує студентам доступ до сучасної матеріально-технічної бази, включаючи лабораторії, комп'ютерні класи та бібліотеки з новітньою літературою. Все це сприяє глибокому розумінню предмету та розвитку необхідних навичок для майбутньої кар'єри.

Продуктивні зустрічі з абітурієнтами

Нещодавній візит старшого викладача кафедри менеджменту Анжели Тяжиної голови студентської Ради гуртожитку Андрія Майстренко до випускників ліцеїв міста Кагарлик викликав великий інтерес серед учнів. В ході зустрічі майбутні вступники отримали інформацію про актуальність спеціальності менеджменту, можливості та переваги навчання в ДУІКТ. Абітурієнти з захопленням слухали про перспективи, які відкриваються перед випускниками університету, а також про можливості працевлаштування у провідних компаніях.

Особливо школярів зацікавили розповіді про реальні кейси та успішні проекти, в яких брали участь студенти університету. Це надало учням впевненості у тому, що навчання в ДУІКТ надає не лише теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для успішної кар'єри.

Після презентації багато учнів підходили з питаннями, цікавилися деталями вступу та умовами навчання. Було наголошено про підтримку, яку університет надає абітурієнтам на всіх етапах вступної кампанії.

Зустріч з майбутніми студентами ще раз підтвердила, що навчання у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій є кращим рішенням для сучасної молоді, яка прагне здобути якісну освіту та успішну кар'єру, адже університет пропонує не лише високий рівень викладання, а й реальні можливості для розвитку та професійного зростання.