Дні захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт на кафедрі Менеджменту

13:32, 06-06-2024

З 11 по 14 червня 2024 року на кафедрі менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбудуться захисти кваліфікаційних бакалаврських робіт студентів спеціальності 073 - Менеджмент. Це важливий крок для кожного студента, адже підсумовує багаторічну роботу та відданість навчанню.

Захист проходитиме в аудиторії 415. Студенти денної форми навчання груп МНД-41 та МНД-42 представлятимуть свої роботи з 11 по 13 червня 2024 року. Студенти заочної форми навчання групи МНЗ-51 захищатимуть  свої роботи 14 червня 2024 року.

У період з 11 червня по 14 червня 2024 року буде працювати комісія:

Комісія №21

• Голова екзаменаційної комісії: Лариса Лазоренко, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту, маркетингу та публічного управління Національної академії статистики, обліку та аудиту.
  • Заступник голови: Неоніла Насад.
  • Члени: Олена Гудзь, Наталя Євтушенко, Анастасія Глушенкова.
  • Секретар: Ірина Маковецька.

Комісія №22

• Заступник голови: Неоніла Насад.
  • Члени: Петро Стецюк, Ірина Маковецька, Максим Марченко.
  • Секретар: Олена Іванишина.

Кафедра менеджменту бажає успіхів студентам та сподівається, що дослідження будуть представлені тз гідністю. Нехай цей захист стане початком нових досягнень у професійному житті!