Зустріч робочої групи з розробки і впровадження «Магістерської програми нового покоління фахівців з інформаційної безпеки»

10:48, 23-12-2014

19 грудня 2014 року в місті Харків відбулася чергова зустріч робочої групи з розробки і впровадження «Магістерської програми нового покоління фахівців з інформаційної безпеки» визнана ЄС (ENGENSEC)". Зустріч проходила в Харківському національному університеті радіоелектроніки в якій приймали участь директор Навчально-наукового інституту Захисту інформації Толюпа Сергій Васильович, завідувач кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Бурячок Володимир Леонідович та доцент кафедри Вищої математики Лукова-Чуйко Наталія Вікторівна.
У ході зустрічі учасники обговорили загальні питання щодо поточного стану справ з розробки та впровадження магістерських програм з інформаційної безпеки, фінансові питання про цільове використання фінансових ресурсів та новітні розробки в сфері інформаційної безпеки для залучення в навчальний процес.
Результатом зустрічі є подальша співпраця Вищих навчальних закладів України та Європи в даній програмі, залучення і фахівців з галузі знань «Інформаційна безпека» до начального процесу, обмін студентами та матеріально-технічним забезпеченням.

Фотозвіт зустричі

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси