День відкритих дверей в Навчально-науковому інституті захисту інформації

10:25, 05-02-2016

29-го січня 2016 року в Навчально-науковому інституті захисту інформації пройшов День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти відвідали аудиторії та лабораторії кафедр інституту, ознайомилися з умовами навчання та сучасним обладнанням, яке використовується у навчальному процесі. Перед учнями виступили представники ННІ ЗІ: директор інституту, д.т.н., професор Шевченко Віктор Леонідович, завідуючий кафедрою Управління інформаційною безпекою, д.т.н., с.н.с. Наконечний Володимир Сергійович та старший викладач кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Хмелевський Ростислав Миколайович.

Присутнім було доведено актуальність професійної підготовки, яка проводиться в інституті, особливості діяльності фахівців галузі інформаційної та кібернетичної безпеки.

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа