Вебінар «Сучасне управління обліковими записами і доступом»

10:37, 09-10-2015

22.10.2015 відбудеться Вебінар  на тему: «Сучасне управління обліковими записами і доступом».

На вебінарі будуть розглянуті питання:

• Завдання управління обліковими записами і доступом,
  • Традиційні підходи до її рішення складнощі, що виникають,
  • Недорогі та дієві способи поліпшення,
  • Користь спеціалізованого ПЗ.

Реєстрація: http://b10049.vr.mirapolis.ru/

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.