НАУКОВА РОБОТА НА КАФЕДРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

14:55, 23-02-2016

На кафедрі телекомунікаційних технологій в березні-квітні 2016 року планується:

1. Відкриття науково-дослідної роботи на тему «Обгрунтування вимог до технічних характеристик волоконно-оптичного кабелю, який експлуатується в умовах наднизьких температур». Потенційний замовник – Національний антарктичний науковий центр.
  2. За результатами виконання науково-дослідної роботи на тему «Обгрунтування вимог до технічних характеристик волоконно-оптичного кабелю, який експлуатується в умовах наднизьких температур» Відкриття дослідно-конструкторської роботи на тему «Створення дослідного зразка волоконно-оптичного кабелю, який експлуатується в умовах наднизьких температур». Потенційний замовник – Національний антарктичний науковий центр.

В березні 2016 року колектив кафедри телекомунікаційних систем розпочинає роботу студентських наукових гуртків за новими:

1. Волоконно-оптичні системи передачи. Керівник гуртка – доцент кафедри МАРКОВ Сергій Юхимович.
  2. Структуровані кабельні системи. Керівник гуртка – старший викладач кафедри КРИЛОВ Володимир Михайлович.

Напрямки діяльності: 1. «Волоконно-оптичні системи передачи.» - дослідження напрямків  удосконалення сучасного науково-методичного апарату з  проектування, будівництва та експлуатації ВОЛЗ.

«Структуровані кабельні системи» - дослідження напрямків  удосконалення сучасного науково-методичного апарату з  проектування, будівництва та експлуатації СКС. Розробка сучасного ПЗ з проектування елементів СКС.