Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Google виплатив Apple, $ 1 млрд, щоб залишитися пошуковиком за замовчуванням в iPhone

09:06, 24-01-2016

Apple, отримала $ 1 млрд від Google в 2014 році, згідно зі стенограмою засідання суду у справі проти Oracle Google, повідомляє агентство Bloomberg.

У компаній укладено угоду, згідно з яким пошуковик виплачує виробнику iPhone відсоток прибутку, згенерований пошуковим рядком на пристроях Apple. Про це заявив юрист Oracle на слуханні у федеральному суді.

Чутки про таку угоду циркулювали давно, але компанії ніколи публічно не підтверджували інформацію. Залишався невідомим і відсоток від прибутку, який Google перераховувала Apple, за МОЖЛИВІСТЬ розмістити свою пошуковий рядок на iPhone. Але під час попередніх слухань, один зі свідків у справі Oracle проти Google, опитувані адвокатом першою, повідомив, що "в якийсь момент часу частка прибутку становила 34%". Зі стенограми залишалося невідомо, який з компаній належала згадана частка.

Після того як стенограма з'явилася у відкритому доступі, Google подав запит на видалення "чутливої ​​інформації" із записів суду. За версією представника компанії, розголошення умов угоди може вплинути на здатність компанії укладати подібні угоди в майбутньому. Спершу компанія отримала від судді відмову. Але 20 січня стенограма зникла з електронних записів суду.

Oracle веде боротьбу проти Google з 2010 року, коли компанія вперше звинуватила пошуковик у використанні належного їй Java при створенні Android-без сплати за це. Якщо Oracle виграє справу, то Google буде має сплатити більше $ 1 млрд.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Переглядів: 8 007
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа