Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

МТС Україна створила генератор ідей для користувачів мобільного інтернету

13:47, 19-10-2015

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» повідомляє Інфопортал, що запустила інтерактивний проект «Генератор яскравих ідей» для користувачів мобільного інтернету, який буде рекомендувати рейтингові мобільні додатки залежно від місцезнаходження і часу року.

Проект «Генератор яскравих ідей» – це інтерактивна платформа, за допомогою якої будь-який користувач мобільного інтернету може знайти і завантажити популярний мобільний додаток, підібраний спеціально для нього, а також отримати варіанти цікавих ідей для дозвілля та відпочинку,  компанія 

Як працює проект

На сторінці порталу http://afisha.bigmir.net/mts2015 користувачеві в три кліки пропонується вибрати місяць, місце (на вулиці, вдома, на природі) і компанію (один, удвох, з сім'єю) та отримати відповідний мобільний додаток.

Платформа показує користувачеві широкий вибір найпопулярніших і рейтингових мобільних додатків для iOS і Android. У добірці можна знайти розважальні, новинні, освітні і бізнес додатки, які можна завантажити безкоштовно або ж придбати на AppStore або Google Play.

Зручний інтерфейс дозволяє вільно користуватися платформою у смартфоні. Також отримати доступ до сервісу можна з ПК, ноутбука, планшета. І саме цікаво, що мова платформи – українська.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Переглядів: 3 454
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа