XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

«Хмарні» технології та «штучний інтелект» стали основними темами обговорень делегації ДУІКТ у Бельгії

15:06, 14-08-2024

У середу, 14 серпня в Брюссельському Центрі прозорості з питань кібербезпеки компанії Huawei делегація ДУІКТ взяла участь у другій панельній дискусії та обговоренні питань стосовно використання «хмарних» технологій та штучного інтелекту в ІТ-секторі.

Відповідні доповіді представили старші радники БЦПК з питань кібербезпеки Марко Мен і Патрік МакКарті.

Доповіді стосувалися «хмарних» практик компанії Хуавей, а також питань безпеки застосування штучного інтелекту в органах державного управління, врегулювання застосування ШІ в Європі.

Представники ДУІКТ взяли активну участь в обговоренні, а також обмінялися думками з приводу перспектив розвитку «хмарних технологій» та ШІ, зокрема їх використання в освітніх програмах та підготовці відповідних фахівців.

На завершення заходу очільник ДУІКТ Володимир Шульга подякував спікерам та організаторам від компанії Huawei за цікавий і добре організований захід та змістовні дискусії з актуальних питань інформаційно-комунікаційних технологій.

“Ми глибоко вдячні компанії Хуавей Україна» за запрошення, багаторічну плідну співпрацю і підтримку в розвитку передових технологій в Україні”, - зазначив Володимир Шульга.

За результатами дводенного семінару Брюссельському Центрі прозорості з питань кібербезпеки компанії Huawei всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.