Збори студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва

13:46, 19-02-2015

23 лютого 2015 року о 15-00, в актовій залі відбудуться збори студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва

Порядок денний:

1. Підведення підсумків навчання в І семестрі 2014-2015 навчального року та основні завдання на ІІ семестр 2014-2015 навчального року.
  2. Інформація директора інституту про порядок нарахування стипендії, згідно Закону України «Про вищу освіту».
  3. Інформація Бондар Аліни про діяльність студради ННІМП.

Явка всіх студентів обов’язкова!

Деканат