Загальні збори Студентської ради інституту

15:51, 04-11-2014

24 жовтня відбулися загальні збори Студентської ради інституту з адміністрацією інституту.

На зібранні були розглянуті наступні питання:

1. Склад Студентської ради ННІ менеджменту та підприємництва,
  2. План роботи Студентської ради ННІМП на друге півріччя 2014 року,
  3. Затвердження складу та плану Студентської ради ННІМП.

Доповідала голова студентської ради інституту Бондар Аліна Олександрівна.

1. Відвідування пар та інші питання стосовно студентства (директор Дзюба Василь Маркович, заступник директора Вальчук Тетяна Леонідівна).

Членам Студентської ради,  адміністрація інституту та голова студентської ради інституту побажали плідної праці на благо студентства та всього навчального закладу.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка