Відбулася візитка першого курсу

15:38, 04-11-2014

21.10.2014 відбулася візитка першого курсу. Студенти нашого інституту отримали номінацію кращий танцювальний номерХочеться висловити подяку таким студентам, як:

Група СТД - 11

Коцина Назар

Кравченко Родіон

Матвієнко Марина

Валенок Андрій

Мироненко Владислав

Москаленко Ілона

Терещенкова Ірина

Шаргородський Олександр

Глущенко Віолетта

Чусов Іван

Герасимчук Вікторія

Група МНД – 11

Куба Лілія

Олійник Дарина

Сопова Катерин

Особлива подяка організаторам: Стратієнко Оксана, Сичова Вікторія, Бондар Аліна та Кліщенко Ксенія.

Дякуємо вам за гарний настрій, приємне враження, та за те, що витратили свій час заради гарного виступу. Ви молодці!!!

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка