Засідання керівництва інституту з студентською радою та старостатом

10:12, 10-09-2015

Восьмого вересня в конференц-залі відбулося засідання керівництва  Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва з студентською радою та старостатом інституту.

На засіданні першочерговим відбулося знайомство директора інституту зі студентським самоврядуванням. Федюнін Сергій Анатолійович розповів про свої плани  по взаємодії з студентами та студентською радою.

Наступними питаннями були розглянуті:

• Відвідування студентами пар;
  • Проблемні питання студентства;
  • Склад студентського самоврядування.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка