XL

технологій

Захищаючи Україну, загинув студент ДУІКТ Богдан Васянович

10:12, 09-09-2024

Із сумом в серці повідомляємо, що 28 серпня 2024 року у віці 19 років на фронті загинув студент Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Богдан Олександрович Васянович.

Уродженець Коростеня, що на Житомирщині, навчався на третьому курсі Інституту менеджменту та підприємництва, кафедри менеджменту, в групі МНД-31. У 18 років він покинув навчання і пішов добровольцем на війну, ставши до лав "Азову".

Від імені всього колективу ДУІКТ висловлюємо щирі співчуття рідним загиблого і дякуємо герою за захист нашої Батьківщини.