4 млрд гаджетів сьогодні облаштовані технологією штучного інтелекту. Найчастіше це система розпізнавання голосу.
За 6 років очікується зростання ринку програм зі ШІ у 50 разів, з 1,4 млрд $ до 59,8 млрд $.
Очікуване зростання світового ВВП 2030 року завдяки ШІ сягне майже 16 трильйонів доларів.
38% професій у США будуть неактуальними через розвиток штучного інтелекту.
Більш ніж половина топ менеджерів США використовують технологію для аналізу ефективності своїх працівників та бізнес-процесів компанії.
2020 року кожен третій бізнес матиме у штаті хоча б одного робота, наприклад чат-бота для продажів. До того ж часу у світі працюватиме сумарно 1 млрд камер, що будуть розпізнавати обличчя і порівнювати його з базами правоохоронців.
До того ж часу у світі працюватиме сумарно 1 млрд камер, що будуть розпізнавати обличчя і порівнювати його з базами правоохоронців.
Понад 30 тисяч життів на рік мають врятувати машини з автопілотом.
Країна-лідер із розвитку ШІ — Сполучені Штати — інвестувала 10 мільярдів доларів у дослідження і розвиток технології. Водночас Китай щороку реєструє дедалі більше патентів. Очікується, що за наступні 5 років їхня кількість зросте вдвічі.
В Японії дослідили власне виробництво і дійшли висновку, що 70% заводів країни можна автоматизувати. У цьому напрямі вони й рухаються.
Великобританія, а саме держапарат, фінансово забезпечує майже 1000 докторів наук, що працюють над ШІ.
Якщо саме ці напрямки тобі цікаві, ти бачиш своє майбутнє в ІТ-сфері та хочеш удосконалити та модернізувати світ, в якому ти живеш, почни вивчати Штучний інтелект разом із нами! Кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій запрошує тебе на навчання!