Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Від листування до куховарства: що таке штучний інтелект та як він допомагає у повсякденному житті

11:45, 16-07-2024

Штучний інтелект (ШІ) - це галузь комп'ютерних наук, що займається створенням програм і систем, які можуть виконувати завдання, які зазвичай потребують людського інтелекту. Основна мета штучного інтелекту полягає в розробці алгоритмів та моделей, які дають комп'ютерам здатність навчатися і приймати рішення, аналізувати дані, розпізнавати образи та мову, робити прогнози та вирішувати завдання в реальному часі.

Штучний інтелект допомагає в кожній області нашого життя: коли ми читаємо наші електронні листи, отримуємо поради щодо напрямків руху, або намагаємося розпочати новий бізнес. Штучний інтелект вже широко застосовується в медицині, на будівництві, в судочинстві і, навіть, у мистецтві.

Кафедра Штучного інтелекту ДУІКТ готує фахівців з розробки інформаційних технологій для управління інформаційними системами і процесами різного призначення.

Чи знали Ви, як Штучний інтелект покращує електронну пошту?

Наприклад в Gmail штучний інтелект гарантує, що майже вся електронна пошта в папці є автентичною та намагається сортувати електронні листи у відповідні категорії. Тобто допомагає організувати вашу електронну пошту, щоб ви могли швидше отримати доступ до важливих комунікацій.  

Google стверджує, що фільтрація з використанням штучного інтелекту запобігає попаданню майже 99% спаму у папку “Вхідні”.

Розумні відповіді в Gmail

Розумні відповіді пропонують користувачам можливість відповідати на електронні листи простими фразами, такими як “Дякую за запрошення”, “Я приєднуюсь” і тд.

Розумні відповіді пристосовані до вмісту кожного електронного листа. Користувачі можуть відповісти, набравши відповідь вручну або, замість цього, вибрати розумну відповідь одним клацанням.

Наприклад, якщо ви надсилаєте повідомлення електронною поштою комусь про майбутній сеанс фільму, то Gmail пропонує опції розумних відповідей “Я з вами!” або “Я не зможу”.

Розумні відповіді намагаються імітувати ваш особистий стиль написання і часто роблять дуже хорошу роботу, відображаючи той варіант, який ви дійсно хочете використати у відповіді.

Нагадування в Gmail

Функція нагадування від Gmail повідомляє Вам про те, щоб Ви переглянули електронні листи, які раніше проігнорували, або про які забули. Використовуючи штучний інтелект, Gmail намагається визначити, які електронні листи вимагають відповіді, а потім виділяє їх, якщо вони залишаються декілька днів поза вашою увагою.

Розумний дім

Системи ШІ управляють освітленням, опаленням, кондиціонуванням повітря, безпековими системами та іншими пристроями в домі, щоб оптимізувати комфорт та зменшити витрати енергії.

Побутова автоматизація

ШІ дозволяє автоматизувати рутинні задачі, такі як приготування їжі, прання чи прибирання, за допомогою розумних пристроїв та додатків.
 

Запрошуємо Вас на навчання за найпрестижнішою спеціальністю майбутнього «Штучний інтелект»
Не втратьте свій шанс здобути омріяну спеціальність!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 903