Дві студентки ДУІКТ увійшли в фінал програми «Насіння для майбутнього»-2024

14:04, 26-06-2024

Всесвітній інноваційно-освітній проєкт компанії Huawei «Насіння для майбутнього» дає змогу найкращим студентам університетів світу дізнатися про галузеві тенденції, особливості технологій 4G і 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект та кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Одразу дві судентки ДУІКТ увійшли у п’ятірку фіналістів програми, що пройде у Римі.

Анастасія Товкес, студентка спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем, група ІСД-12

Анастасія Курманова, студентка спеціальності 122 Комп’ютерні науки, кафедри Штучного інтелекту, група ШІД-21

Під час відбору дівчата пройшли наступні кроки:

• написали про свою мотивацію на тему: «Чому саме стати частиною Seeds for the future для мене важливо»;
  • пройшли онлайн-курси (технічний аспект) зі здачею тесту;
  • пройшли співбесіду англійською мовою.

Цього року на учасників чекатиме:

• Освітня програма за участю міжнародних експертів у сфері ІКТ про галузеві тенденції у телекомунікаціях, цифрову трансформацію, штучний інтелект, енергетику, інновації.
  • Обговорення прикладів використання ІКТ у різних галузях та виконання практичних завдань.
  • Щоденна робота у проектних групах над створенням технологічних стартапів для вирішення соціальних та екологічних проблем та конкурс на кращий проект.
  • Розвиток навичок комунікації, презентації та ідеї з використанням технологій.
  • Практичні поради щодо працевлаштування та можливості оплачуваного стажування для кількох найкращих учасників та учасниць програми.
  • Приєднання до глобальної спільноти Global Alumni Connections, яка зібрала випускників «Насіння для майбутнього» всіх років із 140 країн світу.
  • Отримання цифрового сертифікату  учасника програми.

Освітня програма відбудеться 1  –  6 липня 2024 року у Римі (Італія). Мова програми – англійська.

Бажаємо дівчатам отримати корисний досвід та застосувати його на благо України!