Підрозділ IBM Security корпорації IBM (Цей курс ІВМ буде викладатися на 3-му курсі в 6-му семестрі для спеціальності Кібербезпека в дисципліні «Програмні комплекси захисту автиматизованих систем від несанкціонованого доступу») випустило глобальне дослідження, присвячене думці споживачів про цифрову ідентифікацію і аутентифікацію.
Згідно з його результатами, при вході в програми та пристрої користувачам більш важливий рівень безпеки, а не зручність використання.
Більш того, за даними дослідження, молодь приділяє менше значення безпеці традиційної ідентифікації за допомогою пароля.
Для входу в систему вони вважають за краще використовувати біометрію, багатофакторну аутентифікацію і диспетчер паролів, щоб підвищити особистий рівень інформаційного захисту.
IBM радить організаціям адаптуватися до цих перевагам, використовуючи переваги платформ ідентифікації, які надають користувачам вибір між декількома варіантами аутентифікації. Наприклад, коли користувачі можуть перемикатися між мобільним push-повідомленням, яке задіює скан відбитків пальців на телефоні, або ж одноразовим кодом доступу.
Організації можуть також пробувати поєднувати вимоги безпеки та зручності у використанні підходів, заснованих на оцінці ризиків, які запускають додаткові контрольні точки перевірки особистості в певних сценаріях, наприклад, коли аналіз поведінки або атрибути з'єднань (пристрій, місце розташування, IP-адреса) викликають підозри.