Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки (ІКБ) довгий час плідно співпрацює з компанією СВІТ ІТ, що успішно функціонує на ринку інформаційних технологій протягом 10 років. СВІТ ІТ відзначається високою професійністю та талановитою командою, яка має значний досвід у сфері інформаційної безпеки. За цей час компанія здійснила численні успішні проекти в співпраці з урядовими організаціями, банківським сектором, софтверними компаніями та аграрними холдингами. Спеціалісти СВІТ ІТ мають значний досвід у впровадженні рішень інформаційної безпеки, зокрема за допомогою партнерської екосистеми IBM Qradar та MicroFocus ArcSight, а також інших виробників, таких як Qualys, Cisco, Fortinet, CarbonBlack, Symantec, Imperva. Це дозволяє їм ефективно впроваджувати системи SIEM та максимально використовувати їх потенціал у контексті взаємодії з іншими системами безпеки в організаціях.
Одним з ключових аспектів співпраці кафедри ІКБ із компанією СВІТ ІТ є можливість для студентів ІКБ отримати практичний досвід у реальних умовах. Так, цього року, за традицією, студенти 3 курсу кафедри пройшли виробничу практику у партнера, що дозволяє їм розвивати свої навички та отримувати цінний досвід перед завершенням навчання. Зокрема, студент 2 курсу Владислав Райченко успішно пройшов практику і вже отримав пропозицію працювати у команді СВІТ ІТ. Для цього він пройшов ряд практичних курсів, серед яких були курси з основ та технологій інформаційної безпеки. А саме:
Владислав Райченко люб’язно поділився своїм досвідом, вказуючи на важливість попередньої підготовки у вигляді володіння англійською мовою та знання мереж і операційних систем. Його успіх уже на 2-му курсі та престижна пропозиція роботи відображають не лише власні зусилля, але й високу якість навчання на кафедрі ІКБ. Приз переможця із Владом розділили також: Антоніна Корж, Софія Царьова, Дмитро Калалб, Лев Чеглаков, Максим Муха, Микита Третяков.
Співпраця із компанією СВІТ ІТ стає важливим кроком для студентів кафедри ІКБ у їхній подальшій кар'єрі. Вона надає можливість отримати практичний досвід та поглибити знання в області інформаційної безпеки, що є критично важливим у цифрову епоху, де кіберзагрози постійно еволюціонують. Тому школярам, які цікавляться цією галуззю, краще поступати на кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки, де вони можуть стати першокласними захисниками інформації та забезпечити собі успішну високооплачувану кар'єру у майбутньому.