Абітурієнти та їх батьки завжди звертають свою увагу найбільше на те, що кафедрою Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій укладені договори про співпрацю з компаніями - світовими лідерами у галузі кібербезпеки, які також виступають партнерами і потенційними роботодавцями для студентів кафедри. Ці організації визначають компетенції, за якими здійснюється навчання на кафедрі, та надають нашим студентам можливість проходити практики та стажування з подальшим працевлаштуванням.
Одним із наших надійних партнерів є ТОВ СІТОН ГРУП – український національний системний інтегратор, який вже понад 20 років впроваджує найкращі IT – практики для бізнесу та держави на ринку України. Сітон - став лідером галузі, створюючи технологічні рішення, які ефективно спрощують роботу підприємств та життя людей. Експертиза фахівців даної компанії охоплює широкий спектр продуктів та послуг в сфері системної інтеграції: телекомунікаційні та інженерні мережі, ІТ інфраструктура, системи віртуалізації, інформаційна і мережева безпека, ЦОД та обчислювальна інфраструктура, хмарні рішення, бізнес-рішення, аналітичні системи, Big Data, консалтинг, системи керування знаннями, уніфіковані комунікації, професійна технічна підтримка тощо.
Колектив ТОВ СІТОН ГРУП люб’язно надає нашим студентам можливість проходити практики та стажування з подальшим працевлаштуванням. До нас завітали працівники СІТОН та випускники кафедри ІКБ - Юрій Каравайченко та Олександр Гапоненко для того, щоб обсудити процес практичної роботи наших бакалаврів у компанії та підписати договір про співробітництво. Хлопці поділились планами на майбутнє та повідомили, що планують продовжити навчання на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки у аспірантурі.
У цьому році шанс проявити себе як фахівець захисту інформації отримали 15 студентів кафедри. Всім їм були створені належні умови для використання програми практики. Бакалаври отримали необхідний інструктаж та консультації для роботи. Вони вивчали та втілювали у практику загальні стандарти кіберзахисту, найкращі світові практики захисту інформації. Найцікавіше завдання, за словами лідера групи Анастасії Бригинець – це проводити аудит систем та покращувати їх захист. Нашим практикантам вдалося удосконалити захист однієї із систем до 75%.
Інтеграція теорії та практики визнана одним із ключових питань у розвитку професійного досвіду та професійної компетентності. Сподіваємось, що наші студенти успішно завершать навчання і стануть надійними членами команди СІТОН та інших провідних організацій ІТ сфери.