Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Агітаційна робота кафедри управління підприємствами зв’язку 2013-2014 н.р.

14:11, 14-05-2014

28 березня 2014 р. асистентом кафедри УПЗ Глушенковою А.А. була організована зустріч з директорами 13-и загальноосвітніх закладів І-ІІІ ст. Ніжинського району Чернігівської області. Директорам була надана загальна інформація про Державний університет телекомунікацій та контактні дані, до шкіл передані агітаційні матеріали.

Список загальноосвітніх закладів Ніжинського району, до яких були передані агітаційні матеріали

Назва школи

Адреса школи

1

Безуглівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Безуглівська, с.Безуглівка, Горького, 60

2

Вертіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Вертіївський, с.Вертіївка, Шевченка, 1

3

Великокошелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Великокошелівська, с.ВеликаКошелівка, Шкільна, 20

4

Галицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Галицька, с.Галиця, Леніна, 21 Б

5

Данинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Данинська, с.Данине, Шевченка, 1

6

Крутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Крутівська, с.Крути, Незалежності, 45

7

Кукшинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігвської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Кукшинська, с.Кукшин, Власенків, 3

8

Лосинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, смт Лосинівка, Кірова, 4

9

Перемозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Перемозька, с.Перемога, Молодіжна, 7

10

Світанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Світанківська, с-щеСвітанок, Щорса, 2

11

Талалаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Талалаївська, с.Талалаївка, Шкільна, 1

12

Сальненський навчально-виховний комплес " загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ступенів

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Сальненська, с.Сальне, Жовтнева, 21

13

Черняхівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, Черняхівська, с.Черняхівка, Шевченка, 1

09 квітня 2014 р. викладачами кафедри управління підприємствами зв’язку Анаховою О. В. та Глушенковою А.А. була організована та проведена зустріч з учнями 10-го та 11-го класів спеціалізованої школи № 96 з поглибленим вивченням російської мови імені Олега Костянтиновича Антонова (м. Київ). На зустрічі були присутні 27 учнів.

10 квітня 2014 р. викладачем кафедри управління підприємствами зв’язку Анаховою О. В. була організована та проведена зустріч з учнями чотирьох класів (10-А, 10-Б, 11-А, 11-Б) спеціалізованої школи № 40 з поглибленим вивченням німецької мови (м. Київ). На зустрічі були присутні 57 учнів.

Викладачі кафедри розповіли про переваги навчання у Державному університеті телекомунікацій та ННІ Гуманітарних технологій, надали учням інформацію про структуру університету та контактну інформацію, роздали учням та керівництву шкіл агітаційні матеріали університету та інституту.

Крім викладачів у зустрічах приймали участь студентка 3-го курсу Бондар Аліна та студентка 1-го курсу Ханіна Тетяна, які розповіли про студентське життя в університеті.

Залучення до зустрічей учнів 10-го класу обумовлене зацікавленістю майбутніх випускників у попередньому виборі майбутньої спеціальності.

16 квітня 2014 р. викладачем кафедри управління підприємствами зв’язку Глушенковою А.А. була організована та проведена зустріч з учнями двох класів (10-го та 11-го) та керівництвом спеціалізованоїшколи «Славія» (м. Київ, вул. Сабурова, 16). На зустрічі були присутні 10 учнів.

       

22 квітня 2014 р. викладачем кафедри управління підприємствами зв’язку Войченком П.А. була організована зустріч керівництвом спеціалізованої школи № 16 з поглибленим вивченням англійської мови (м. Київ, вул. Вишгородська 42/1). До школи були передані агітаційні матеріали університету та інституту. На наступному тижні планується особиста зустріч Войченка П.А. з учнями двох 10-х та двох 11-х класів школи.

25 квітня 2014 р. викладачем кафедри управління підприємствами зв’язку Анаховою О.В. була проведена зустріч з керівництвом та учнями середньої загальноосвітньої школи № 221 (м. Київ, вул. Кудряшова, 12/14).

25 квітня 2014 р. викладачем кафедри управління підприємствами зв’язку Апаровою О.В. була проведена зустріч з керівництвом та учнями Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. (смт. Іванків, Київська обл.).

28 квітня 2014 р. викладачем кафедри управління підприємствами зв’язку Глушенковою А.А. була проведена зустріч з керівництвом та учнями середніх загальноосвітніх шкіл №10 та №16 м. Ніжина (Чернігівська область). 29 квітня 2014 р. була організована зустріч з керівництвом Обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (м. Ніжин, Чернігівська обл.). До ліцею були передані агітаційні матеріали університету та інституту.

06 травня 2014 р. професором кафедри УПЗ Гудзь О.Є. була організована зустріч та проведена агітаційна робота з випускниками Човновицької ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Човновиця, Оратівський р-н, Вінницька обл., директор - Сокур Ганна Федорівна).

07 травня 2014 р. викладачем кафедри управління підприємствами зв’язку Анаховою О.В. були передані агітаційні матеріали університету та інституту до Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 (м.Березань, Київська обл.).

Проведена робота зі студентами державного закладу «Київський коледж зв’язку», які будуть вступати до ДУТу для отримання кваліфікаційного рівня магістра та спеціаліста (ст. викл. Хоржан О.О.)

16 травня 2014 р. ст. викл. Войченком П.А. організована та проведена зустріч з дирекцією та учнямиспеціалізованої школи № 15 з поглибленим вивченням англійської мови(м.Києв, вул. Васильківська 12а). Викладач провів агітаційну бесіду з учнями 11-го та двох 10-х класів, розповсюдив агітаційний матеріал, розмістив на шкільному стенді плакат з інформацією про університет.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "075 - Маркетинг" кафедри Маркетингу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Маркетингу

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Переглядів: 24 279
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка