Затребувані часом!

10:18, 14-09-2016

Державний університет телекомунікацій - провідний університет телекомунікаційної галузі, випускники якого володіють самими сучасними знаннями та фаховими компетенціями, що затребувані на ринку  праці.

І ще один доказом високого рівня підготовки студентів у нашому вузі стала зустріч ректора, проректорів, директорів інститутів, деканів факультетів і завідувачів кафедр, що відбулася у канференц-залі ДУТ 13 вересня за ініціативою керівництва Укртелекому.

Директор з управління персоналом та організаційного розвитку Петрук Тетяна Миколаївна виступила з яскравою промовою, підкресливши стратегічні орієнтири компанії та позиціювання Укртелекома як    маркетингової клієнтоорієнтованої  структури.

Компанія активізувала роботу з молодими фахівцями в рамках безкоштовного освітнього проекту «Кращі з Укртелекомом», орієнтованого на студентів останніх курсів та випускників вузів. Під час навчання учасники програми будуть працювати над реальними проектами.

Це дозволить молодим фахівцям отримати не лише теоретичні знання про ринок телекомунікацій, а й практичні навички вирішення бізнес-завдань.

У програмі також передбачені майстер-класи від топ -менеджерів, менеджерів середньої ланки та внутрішніх тренерів Укртелекому.

Після успішної підготовки та захисту бізнес-проектів студенти зможуть пройти стажування під керівництвом наставників з перспективою подальшого працевлаштування в Компанії.

За словами Тетяни Петрук  зараз, як ніколи, Компанії потрібні таланти, які мають відповідну кваліфікацію, сповнені творчих ідей та бажання професійного розвитку, а також здатні плідно працювати в команді для досягнення спільної мети.