XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

День українського маркетолога: студенти ДУІКТ відзначили свято участю в майстер-класі

14:07, 25-10-2024

Сьогодні, 25 жовтня студенти-маркетологи другого курсу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій взяли участь у майстер-класі в рамках Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Революція креативних індустрій: як маркетинг і менеджмент створюють майбутнє».

Напрямки роботи конференції:

• Креативні індустрії в епоху цифрових трансформацій;
  • Менеджмент та логістика: сучасні підходи та виклики;
  • Маркетингові стратегії в економічному розвитку та підприємництві;
  • Циркулярна економіка: сталий розвиток через інновації та креативність.

Не дивно, що цей майстер-клас відбувся саме сьогодні, адже 25 жовтня в Україні відзначається День маркетолога.

Захід об'єднав молодих фахівців, які прагнуть поглибити свої знання та вдосконалити навички в галузі маркетингу. Учасники майстер-класу мали унікальну можливість поспілкуватися з провідними експертами індустрії, обговорити нові тенденції та поділитися власними ідеями.

Основними темами заходу стали цифровий маркетинг, аналітика та інноваційні підходи до просування брендів.

• «Секрет успішного тіктоку». Наталя Пірус, тікток маркетолог, співзасновниця тікток-агеції «Nolli» та тікток-проєкту магазина «Магазин»
  • «Як народжуються бренди». Ірина Стецевич, СЕО та засновник бренд маркетингової агенції aprostir.com

День маркетолога став справжнім святом знань та професійного зростання для молодих маркетологів!

Бажаємо креативу, натхнення та успіху в усіх справах під мирним ясним небом України!