XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Незабутній етап у житті: вітаємо першокурсників спеціальності «Маркетинг» з початком навчання в ДУІКТ!

12:31, 03-09-2024

Шановні першокурсники! Вересень розпочав новий етап у вашому житті, адже тепер ви - студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Крім того, перед вами відчинился двері у світ маркетингу. Це особливий час, коли захоплення, нові знання та знайомства будуть постійно супроводжувати вас на шляху до професійного становлення.

Перші тижні навчання можуть здаватися складними, але хвилюватися не варто: кожен з вас має потенціал стати успішним маркетологом. Це не лише теорія, а й можливість реалізувати творчі ідеї, опановувати мистецтво комунікації, досліджувати ринок та впливати на розвиток бізнесу. У вас попереду безліч цікавих дисциплін, які допоможуть краще зрозуміти сучасні тренди та інструменти маркетингу. Ставте запитання, шукайте відповіді, виходьте за межі звичного. Колектив кафедри маркетингу завжди підтримає вас, викладачі поділяться своїм досвідом та нададуть сучасні знання.

Університет пропонує безліч можливостей: участь у студентських заходах, гуртках, конференціях та стажуваннях. Не бійтеся проявляти ініціативу і ставити перед собою амбітні цілі — це допоможе вам розвивати лідерські якості та розширювати професійні горизонти. Студентство - час для саморозвитку, формування нових цінностей і створення спогадів, які залишаться з вами на все життя.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, натхнення та яскравих вражень від кожного дня в нашому університеті!

Нехай ваш шлях у світ маркетингу буде захоплюючим і плідним!